Firma Profili

ZEKİ NAKLİYAT; 1998 yılından günümüze İlden İle, Evden Eve Nakliyat profesyonel nakliyat hizmeti alanında faaliyet göstermektedir.

22 Yılı aşan zamna içinde geniş bir çerçevede hizmet veren ZEKİ NAKLİYAT en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacı ile çalışma alanlarına göre uzmanlaştırılmış tecrübeli elemanlara sahiptir.

Firmamız kurulduğu günden bu güne büyük bir azimle gayretle çaba göstermektir. Önemli başarılarla dolu iş hayatının gururunu yaşadık. Günümüzde Türkiye’nin en prestijli evden eve nakliyat firmalarından biri olarak tanınmaktayız.

Başarılarımızın esas kaynağı yüksek kalitede hizmet vermektir. Bu da ekibimizin işini temiz ve profesyonel yapmasından kaynaklıdır. Müşteriler ile karşılıklı güven içerisinde olmamız, başarımızın temelini oluşturmaktadır.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Hizmet Halkamızın İçinde;

Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, asansör kiralama, profesyonel eşya paketleme, işyeri ve büro taşımacılığı, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sigortalı güvenli taşımacılık yer almaktadır.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, verdiği nakliyat hizmetiyle geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, güvenilirliği ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili olarak kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Konyada nakliyat,ev taşıma fiyatları,ucuz ev taşıma,selçuklu ev taşıma,karatay ev taşıma,meram ev taşıma